20-23 Nisan Bursa Etkinliği

20-23 Nisan Bursa Etkinliği – 22.04.2012

Değerli Arkadaşlar,
20-23 Nisan 2012 Bursa Kamp Karavan etkinlikleri rekor düzeydeki katılımla Misi, Gölyazı ve Trilye de gerçekleşti. Etkinlik programı içerisinde çok önemli bir yeri olan Nilüfer belediyesinin kamp alanı tanıtımı ve Sayın Başkan Mustafa Bozbey in Proje ile ilgili konuşması, konuyu değerlendirmesi etkileyici oldu ve ses getirdi.Sayın Başkana bir kez daha kamp ve karavan sevdalıları adına teşekkür ediyoruz. Bu arada Belediyemizin katılımcılara sabah kahvaltısı ikramları sürpriz oldu. Her ne kadar fırtınadan dolayı biraz zorluk yaşansada güzel bir tanıtım yapıldı.

Gölyazı’da şidettli yağmurdan dolayı aşırı su olması nedeni ile konaklama alanının değişmesi programda biraz sapmaya neden oldu.Bu değişikliklerde yardımcı olan Muhtar Fevzi beyin yardımları ile çabuk çözüldü.Konaklama alanında sorun olmadan, güzel manzaralı bir gece geçirildi. Akşam yemeği Ankaralı dostumuz Habip Yanç’ın udu eşliğinde söylenen şarkılarla anlam buldu.

22 Nisan da karavancı dostlar Trilye Belediyesinin bize ayırdığı yere Marina içindeki yere hatta fazlasına yerleştiler.Trilye Belediye başkanı Sayın Ali Turan’a etkinliklerimize katkılarından dolayı teşekkür ederiz. Sabah saatlerinden itibaren sorunsuz bir şekilde yerleşmemize yardımcı olan Sayın Gökhan Ayan Kardeşimize teşekkür ederiz. Tatil nedeni ile çok kalabalık olan şirin beldemiz Trilye’ye katılımcılarımız Karavanları ile ayrı bir güzellik yaşattılar. Akşam yemekte sohbetler ve dostumuz Habib Yanç’ın udu yine renk kattı.

Yeni dostlukların kurulduğu etkinliklere Ankara, İstanbul, İzmir, Tekirdağ, Kocaeli, Ayvalık, Düzce, Akçakoca, Mersin’den katılan ve siz Bursa’lı Kamp ve karavan sevdalılarına, katılımlarından dolayı dost dernekler Burvosder,Gezenbilir gurupları, İzmir KKD, İstanbul KKD, Asya KKD’ne Derneğimiz adına teşekkür ederiz.

Misi kamp alanı tanıtımında 52 Gölyazı ve Trilye’de ise 40 ünit üzerinde takribi 100 kişiye yakın bir katılım ile gerçekleşen etkinliklerde varsa hatalarımız, olduysa kırıcı bir hareketimizden dolayı sizleri üzdüysek katılımcılardan özür dileriz.

Katılımlarınız için tekrar teşekkür eder mutluluk ve sağlık dileriz.

Uludağ Kamp ve Karavan Derneği adına
Erdinç Bağcıgil