İzmir KKD Önder Kamping Buluşması

İzmir KKD Önder Kamping buluşması – 24.12.2011

KUŞADASI ÖNDER KAMPİNG BULUŞMASI / 24-25 Aralık 2011

Cumartesi günü 12.00’da Gaziemir Metro otoparkında toplanan karavancılar alışverişlerini tamamladıktan sonra yola koyulduk. Hava konusunda çok şanslıydık. Bol güneşli, 15 dereceye varan, çok güzel bir hava vardı. Sorunsuz ve keyifli geçen 2 saatlik bir yolculuğun ardından Kuşadası Önder Kampinge ulaştık. Aralık ayında olmamız sebebi ile doğal olarak kamp boş ve hüzünlüydü. Ancak bizlerin gelmesi ile ortalık hareketlendi ve neşelendi. Ayhan Özerden bizlerden bir gün önce kampa gelerek gerekli kontrolleri ve düzenlemeleri yapmıştı. Karavanları yerleştirdikten sonra kampın önünde bulunan Kulle Restoranda Emel Hanım’ın kendi eliyle yaptığı güzel mercimekli böreği ve Gürsel Bey’in Metro’dan kendi eliyle aldığı güzel kurabiyeleri yedik, çaylarımızı içtik. Sonrasında hep birlikte Kuşadası çarşı ve sahilinde güzel bir yürüyüş yaptık.

Akşam 19.30’da yine Kulle Restoranda bütün arkadaşların katılımı ile çok güzel bir akşam yemeği yedik. Yemekte yapılan konuşmalarda ortak istek, bu tür etkinliklerin daha çok yapılması idi.

Yemekten sonra herkes karavanlarına çekildi. Gündüz güzel olan havanın aksine, gece bir hayli soğuktu. Isıtıcılarımızı çalıştırarak, temiz havada güzel bir gece geçirdik. Hanımlara yük olmamak ve birlikte olmak amacı ile sabah kahvaltımızı yine topluca restoranda yaptık. Pazar günü öğlen vedalaşmanın ardından yola çıktık. Herkesin iyi vakit geçirdiği, keyif aldığı güzel bir hafta sonu etkinliği oldu.

Gürsel Kaya