İzmir KKD yeni üyelerle tanışma etkinliği

İzmir KKD yeni üyelerle tanışma etkinliği – 10.03.2013

Değerli Karavancı dostlarımız İzmir Kamp ve Karavan Derneğinin yeni üyelerine hoş geldiniz etkinliğini, Kuşadası Önder Kamping’de gerçekleştirdi. Cumartesi öğle saatlerine kadar 35 karavan kampa giriş yaptı. Otelde konaklayanlarla birlikte, etkinliğimize 110 doğasever katılmış oldu. İstanbul’dan Federasyon Başkanımız Sayın Erdal Ötügen ile birlikte, Bursa ve Marmaris Kamp Karavan Derneklerinden, Aydın’dan, Konya’dan gelen doğasever misafirlerimizin katılımları bizleri çok mutlu etti.

Öğleden sonra yağmurlu bir havada, restoranda çay, kahve eşliğinde misafirlerimizle sohbet etme ve yeni üyelerimizle tanışma fırsatı bulduk. Saat 18:00 de akşam yemeği için restoranda buluştuk. Başkanımız Sayın Ayhan Özerden’in hoş sohbet konuşmaları ile üyelerimize FICC ve Kampçı kartlarını verdik. En yaşlı karavancı büyüğümüz Sn. Sungur Çuldar’da Marmariste’den tanışma için gelmişti. Gece boyunca yapılan çekilişlerde, derneğimizin misafirlerimize küçük armağanları oldu.

Pazar günü güneşli bir havada, kahvaltıda bir araya geldik. Öğlene doğru misafirlerimiz yola çıkmak için hazırlıklara başladı. Ancak bir gün önce yağan yağmur sebebi ile yumuşayan zeminden karavanların çıkması bizleri bir hayli zorladı. Ama her zamanki karavancı dayanışması ile bu sorunu da çözdük. Yeni etkinliklerde buluşmak üzere vedalaştık.

İKKD YK Üyesi
Gürsel Kaya