2. Sapanca Kamp ve Karavan Festivali

26 - 27 - 28 Nisan 2019 tarihlerinde Federasyonumuzun destekleriyle Sakarya Kamp ve Karavan Derneği tarafından düzenlenen festivalimiz 26 Nisan Cuma günü katılımcıların alanımıza yerleşmesi ile güzel bir havada başladı.

İlk günden itibaren yoğun bir katılım ve ilgi vardı.Cuma günü akşamı ateş başında çok güzel bir ortamda Grup 6yüz müzik ekibinin konserini izledik.

Cumartesi sabahı açık ve güzel bir havaya uyandık.Belediyenin tahsis ettiği otobüs ile bir gurup karavan sever tura çıktı.Sabah kahvaltı sonrası açık alanda kurulan firma standları gezildi.

Öğleden sonra ödüllü tavla turnuvamız başladı. Yine öğlen ödüllü halat çekme ve çuval geçirme yarışmalarımız oldu. Akşam saat altıda Sakarya Kent Orkestrası güzel bir konser verdi.Sonrasında ise kayıt altına aldığımız 328 katılımcı arasında kura çekimi yaparak Al-ko, Eltesan, Neta, FavaCamp ve Vagoon House firmalarının verdiği hediye ürünleri sahiplerine teslim ettik.

Kura çekimi sonrası yine Grup 6yüz gecenin ilerleyen saatlerine kadar uzanan çok güzel bir konser verdi.

Pazar sabah erken saatlerde balık tutma yarışmamız ve geleneksel sahil kenarı kahvaltımız sonrası resmi programımız sona erdi.

Bu festivalin organize edilmesinin her aşamasında yanımızda olan Sakarya Büyük Şehir Belediye’sine,Federasyonumuza ve derneklerimize herşeyden önce tüm katılımcı karavansever dostlarımıza teşekkür ediyoruz.

Yeni buluşmalarda görüşmek üzere..